Saat

Kurumsal

 

    HELPAK Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, başlangıç olarak promosyon ürünlerinin imalatı ve paketleme daha sonra geri dönüştürülebilir plastik ve ambalaj ürünlerinin, geri dönüşümünü sağlamak amacıyla, faaliyetlerine, Gebze Plastikçiler Organize Sanayi Bölgesinde, 1989 yılında başlamıştır.

     Çevre Bakanlığının lisanslı bir üyesi olan firmamız, fabrikaların ambalaj atıklarını, başta plastik ve ambalaj olmak üzere aynı zamanda evsel atık ambalajları toplattırılıp, çeşitlerine göre ayırarak tesisimizde geri dönüşümlerini sağlamaktadır. Gelen plastik atıklar, sınıflarına göre ayrılarak, bir dizi işlemlerden geçtikten sonra granül haline getirilir. Dönüştürülen hammaddeler, tekrar sanayide kullanılmak üzere üretici firmalara nakledilir.

     Helpak Ambalaj Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, profesyonel kadrosu ile, çevresine ve Türk ekonomisine sağladığı katkılarla, müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurarak faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.  

 

     In Gebze Plastics Industrial Zone, in 1989, Helpak Packing Industry, first started business producing promotion product and then running business in recyling lots of plastics and plastic materials.

    Our company which has “ Recycling License “ from “ Evironmental Ministerial “, provides recyled materials form mostly plastics and beside plastic materials. Plastic scraps, which come from companies, seperated according to its species, to be ready for producing granules with granule machines. These recyled products tranport to the production companies.

     Helpak Packing, running its business with Professional establishment keep in viev with customer satisfaction and addition to Turkish economy and environmental.Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret36518
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.84775.8712
Euro6.55036.5766
Hava Durumu
Anlık
Yarın
12° 13° 8°